Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Odra / ubytování Ostravice Vítejte

Hotel Ostravice Odra
Hotel Odra se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd v obci Ostravice. V blízkosti hotelu protéká
stejnojmenná řeka, která se vine pod úbočím nejvyššího vrcholu Beskyd – Lysé hory (1323 m n. m.). Hotel Odra v současnosti plní funkci rekreační, rehabilitační a je lázeňským a zdravotnickým centrem Ostravice.

Hotel Ostravice ubytování Odra pokoje :
Hotel Odra nabízí celoročně ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením) a v apartmánu (2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením). Na každém pokoji je umístěn barevný televizor s možností satelitního příjmu a centrálního videa. Součástí je rovněž rozhlasový přijímač. Možnost ubytování s domácím zvířetem - nutný je očkovací průkaz. Recepce je v provozu nonstop. Hotel přijímá platby kartami - Visa, Eurocard, Mastercard, ČS, American Express, CCS.

Ubytování Ostravice hotel Odra stravování, akce :
Hotel Odra je ideální pro pořádání rodinných oslav, školení, konferencí, rekondiční pobyty se zaměřením na horní cesty dýchací a pohybový aparát. Pro hotelové hosty možnost zajištění diskoték a tanečních večerů v night clubu. Jídelna - kapacita 90 osob. Denní bar - kapacita 28 míst. Noční bar - společenské akce, svatby, školení - kapacita 56 míst. V letních měsících možnost posezení a občerstvení na zastřešené venkovní terase. Venkovní ohniště - možnost grilování selete, berana.

Ostravice ubytování hotel Odra sprortovní vyžití :
V budově hotelu je umístěn krytý rehabilitační bazén 33°C (pro ubytované hosty zdarma), fitness centrum sauna, solárium, masáže a rehabilitace (lékař v objektu). Hotel Odra nabízí bohaté sportovní vyžití: zapůjčení stolních her, hrací automat v baru, kulečník (biliár), ruské kuželky a stolní
tenis, areál hřiště – venkovní tenis, volejbal, košíková, nohejbal, fotbal. Půjčovna horských kol, krytá střelnice (vzduchovka), dětské hřiště (kolotoč, pískoviště, prolézačky, skluzavka).

V blízkém okolí pestrý výběr turistických a cykloturistických tratí (půjčovna horských kol v recepci
hotelu). V zimním období jsou upraveny sjezdové a běžkařské tratě, které jsou vzdáleny cca 1–10 km od hotelu.

Hotel Ostravice ubytování Odra rehabilitace a relaxace :
Hotel Odra nabízí kromě klasických rekreačních pobytů i pobyty ozdravné a rekondiční. Základní náplní těchto pobytů je poskytování fyziatrických a rehabilitačních procedur zaměřených na zlepšení funkce pohybového, oběhového, zažívacího, nervového a dýchacího systému. Podvodní masáže vířivé koupele, perličkové a bylinné koupele, bioptronová lampa, interdym, diadynamic, ultrazvuk, léčebná tělesná výchova, klasické masáže, parafínové obklady a zábaly po koupelích, inhalace a solárium.
Hotel Ostravice Odra - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostravice Odra - disponuje restauracíHotel Ostravice Odra - disponuje vinárnouHotel Ostravice Odra - V hotelu je kulečníkHotel Ostravice Odra -  je k dispozici připojení na internetHotel Ostravice Odra -  je k dispozici letní terasaHotel Ostravice Odra - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ostravice Odra - přijímá kreditní karty VISAHotel Ostravice Odra - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ostravice Odra - přijímá kreditní karty JCBHotel Ostravice Odra - tenis -poblíž hoteluHotel Ostravice Odra - krytý bazén v hotelu.Hotel Ostravice Odra - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ostravice Odra - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ostravice Odra - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostravice Odra - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ostravice Odra - na pokojích je telefon